سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

لو رفتن فصل پنجم سریال game of thrones

لو رفتن فصل پنجم سریال game of thrones

فصل پنج گیم آف ترونز

طرفداران سریال بازی تاج و تخت game of thrones باید مراقب خطر لو رفتن داستان ۴ قسمت اول فصل پنجم game of thrones  در اینترنت باشند.

برای شما خبرهای بدی داریم و آن نیز آمدن ناگهانی چهار قسمت اول از فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت بر روی اینترنت است در صورتی که اولین قسمت قرار است امشب ۱۲ آوریل پخش شود. این سریال درام براساس سری رمان George RR Martin با نام A Song of Ice and Fire ساخته می شود و بسیاری ماه هاست که برای پخش فصل جدید منتظر مانده اند اما حالا هیجان این نمایش بزرگ از بین رفته است. سایت Mashable در گزارش خود گفته است که این درز کردن از طریق سایت های تورنت بوده است.

Greg Spence تولید کننده سریال اخیرا در مورد این اتفاقات ابزار نگرانی کرده است. این سریال مکررا بیشترین آمار دانلود غیر قانونی در جهان در میان نمایش های تلویزیونی را به خود اختصاص داده است! و هنوز هم به آمار خود ادامه می دهد و از ماه بهمن تا تا فروردین بیش از ۷ میلیون بار به صورت غیر قانونی دانلود شده است. این آمار در مقایسه با ۴٫۹ میلیون بار دانلود در سال گذشته در همین بازه زمانی است که نشان از افزایش این آمار می دهد. این سریال فانتزی تقریبا ۳۷ هزار بار در اولین هفته فروردین ماه در آمریکا تا زمان نمایش فصل ۵ دانلود شده است.

اولین قسمت از فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت قرار است   ساعت ۹ شب ۱۲ آوریل (۲۲ فروردین ۹۴) به وقت انگلیس پخش شود.