هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

حرفهای پسر قلعه نویی+عکس های تصادف پورشه

حرفهای پسر قلعه نویی+عکس های تصادف پورشه

هوتن قلعه نویی,پورشه

 

 

صبح امروز یک دستگاه پورشه که متعلق به هوتن قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی بود با درخت برخورد کرد و یکی از سرنشینان آن در دم فوت شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ سید جلال ملکی ، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی  درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۴:۵۰ صبح امروز یک مورد حادثه رانندگی در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی نرسیده به پل صدر به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی عوامل ایستگاه شش را به محل حادثه اعزام کرد.

 

 

وی با بیان اینکه پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پورشه به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و با درختان حاشیه بزرگراه برخورد کرده است، گفت: بنا به گفته شاهدان، این خودرو پس از طی کردن مسافت ۵۰۰ متری در محل متوقف شده بود.

 
ظاهرا بدنبال سرعت زیاد خودرو و عدم کنترل آن، خودرو به شدت با درخت برخورد کرده است.در این حادثه یک زن جوان کشته و مرد راننده به شدت مصدوم شده است

اما خبری که بلافاصله در فضای مجازی پیچید تعلق این اتومبیل به پسر مربی تیم استقلال بود امان هوتن قلعه نویی  که در سلامت کامل به سر می برد  گفت که خودرویش را به شخص دیگری فروخته بوده و چون هنوز کارهای نقل و انتقال سند را انجام نداده است باعث شده تا این شایعه به وجود بیاید که فرد فوت شده پسر سرمربی استقلال است.

 
او دراین باره به نسیم گفته است: «خوشبختانه این حادثه برای من اتفاق نیفتاده و من سالم هستم؛ هر چند فرد فوت شده در سانحه تصادف دوست صمیمی‌ام بوده و از این ماجرا خیلی ناراحت هستم. ماشینی که تصادف کرده مدتی قبل برای من بود که آن را به دوست صمیمی‌ام فروخته بودم اما از آنجایی که خیلی‌ها می‌دانستند آن ماشین متعلق به من بوده،‌ تصور کردند من در این تصادف بوده‌ام.»

 

 

هوتن قلعه‌نویی در پایان گفت: «این ماشین یک پورشه زرد رنگ بود که همانطور که گفتم خیلی‌ها آن را با من می‌شناختند. این‌طور که شنیده‌ام علت اصلی حادثه سرعت بالا بوده که باعث انحراف و چپ کردن ماشین و در ‌‌نهایت منجر به فوت دوست صمیمی‌ام شده است.»

عکس های تصادف پورشه هوتن قلعه نویی

عکس های تصادف پورشه هوتن قلعه نویی

عکس های تصادف پورشه هوتن قلعه نویی

عکس های تصادف پورشه هوتن قلعه نویی

عکس های تصادف پورشه هوتن قلعه نویی

تکذیب هوتن قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی:

صبح روز دوشنبه و در یک تصادف مرگبار در اتوبان همت ۶ نفر از هموطنان کشته و مجروح شدند.ساعاتی پس از انتشار این خبر،خبر دیگری روی شبکه های اجتماعی مخابره شد مبنی بر اینکه پسر امیر قلعه نویی جزو یکی از سرنشینان خودرو پورشه بوده است.
اما ماجرا از چه قرار بود؟ظاهرا پس از رسیدن ماموران به محل حادثه و با استعلامی که آنها از مرکز می گیرند متوجه می شوند که خودروی پورشه متلعق به هوتن قلعه نویی،پسر سرمربی استقلال است.همین اتفاق باعث می شود تا شایعه درگذشت پسر قلعه نویی دهان به دهان بچرخد و در شبکه های  مختلف اجتماعی منتشر شود.

 

عکس هوتن قلعه نویی

پسر قلعه نویی,هوتن قلعه نویی

اما نکته اینجاست که هوتن قلعه نویی در سلامت کامل به سر می برد و باید گفت که او خودروی خودش را به شخص دیگری فروخته بوده و چون هنوز کارهای نقل و انتقال سند را انجام نداده است باعث شده تا این شایعه به وجود بیاید که فرد فوت شده پسر سرمربی استقلال است.
هوتن قلعه نویی در گفت و گو با خبرگزاری برنا در این باره می گوید:«چند روز پیش پورشه زرد رنگم را به فردی فروختم که متاسفانه او با این ماشین چپ و فوت کرده است.»

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. اقای قلعه نویی اقای علی دانیال مدعی مالکیت خودرو میباشد ولی شما در اظهارات خودتان گفته اید خریدار خودرو جان سپرده به چه دلیل خودرو در اختیار پریوش اکبرزاده قرار گرفته وبه په دلیل محمدحسین ربانی سرنشین خودرو بوده لطفا توضیح دهید

  2. به کسی چه ربطی داره آخه ، حالا به هر دلیلی…….

  3. به نظر من هم به کسی ربطی نداره که خود هوتن قلعه نویی تو پورشه بوده یا دوستش.واااااالا