نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

آخرین اخبار تعطیلی مدرسه و دانشگاه یکشنبه ۳ اسفند ۹۳

آخرین اخبار تعطیلی مدرسه و دانشگاه یکشنبه ۳ اسفند ۹۳

تعطیل,مدرسه,تعطیلی,اخبار تعطیلی مدرسه,دانشگاه

آخرین بروزرسانی اخبار ساعت ۲۴ یکشنبه ۳ اسفند 

به علت سرد شدن و برفی شدن اکثر مناطق کشور، آخرین اخبار تعطیلی مدرسه و دانشگاه ها در شهرهای مختلف ایران را در روز یکشنبه ۳ اسفند ۹۳ ۳/۱۲/۹۳ برایتان در این پست گرد آوری کرده ایم. اخباری از تعطیلی مدرسه ها و دانشگاههای تبریز,گیلان,مشهد,زنجان,همدان,تهران,کرج,البرز و…

 

یکشنبه ۹۳/۱۲/۰۳: بارش باران و برف در استانهای چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و بارش باران در استانهای بوشهر، سیستان و بلوچستان و خوزستان.

دوشنبه: ۹۳/۱۲/۰۴: بارش باران در سیستان و بلوچستان و بارش باران و برف در کرمان و خراسان جنوبی.

همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه وزش باد در استانهای هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان شدید پیش بینی می شود.

شایان توجه است که دمای هوا طی روزهای شنبه و یکشنبه در غرب، شمال غرب و مناطق مرکزی و یکشنبه و دوشنبه در سایر مناطق کشور حدود ۴ تا ۸ درجه کاهش می یابد.

تعطیلی مدارس اردبیل:

به دلیل بارش برف و برودت و سردی هوا اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل مدارس استان اردبیل را برای دومین روز متوالی در سومین روز از اسفندماه تعطیل اعلام کرد تا دانش‌آموزان روز یکشنبه را نیز در خانه سپری کنند.

بر اساس اعلام آموزش و پرورش تمام مقاطع تحصیلی در سری صبح در شهرهای اردبیل، ارشق، لاهرود و مشگین‌شهر تعطیل شده و دانش‌آموزان این مقاطع در شهرهای یاد شده خانه نشین شوند.

در شهرهای اصلاندوز، پارس‌آباد، خورش‌رستم، شاهرود و کوثر نیزمقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و در شهر خلخال نیز مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول تعطیل اعلام شد.

مدارس در ۸ شهر شامل شهرهای انگوت، بیله‌سوار، جعفرآباد، سرعین، گرمی، نمین، نیر و هیر نیز در تمامی مقاطع در سری صبح  و بعد از ظهر تعطیل شده و دانش‌آموزان دومین روز تعطیل را نیز در خانه به سر می‌برند.

تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی بر اثر بارش برف( بروزرسانی جدید)

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی بر اثر بارش برف خبر داد و گفت: برخی مدارس استان درپی بارش برف روز یک شنبه تعطیل هستند.

جعفر پاشایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تمام مقاطع تحصیلی مدارس روستایی شهرستان اهر تعطیل است، افزود: مدارس پیش دبستانی و استثنایی شیفت صبح ترکمانچای نیز تعطیل است.

وی با اشاره به اینکه مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی روستایی خواجه تعطیل است، اظهار داشت: کلیه مقاطع تحصیلی شهری و روستایی شهرستان هریس نیز در روز یکشنبه و شیفت صبح تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان اینکه کلیه مقاطع تحصیلی شهری و روستایی شهرهای خدا آفرین، هوراند و عشایر تعطیل خواهد بود، ادامه داد: تمام مقاطع تحصیلی شهری و روستایی کلیبر، مهربان و سراب روز یک شنبه تعطیل است.

به دنبال بارش برف سنگین و سرما و کولاک شدید مدارس تعدادی از شهرستان‌ها و بخش‌های استان به شرح ذیل در روز یکشنبه سوم اسفندماه شیفت صبح تعطیل اعلام می‌شود: در شهرستان‌های هریس، خدا آفرین، هوراند، عشایر، کلیبر، مهربان، خاروانا ، ورزقان و سراب کلیه مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستائی در شهر کاغذ‌کنان پیش دبستانی و ابتدائی مدارس شهری و روستائی در شهرستان اهر تمام مقاطع تحصیلی مدارس روستایی و مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مدارس شهری  ترکمانچای مدارس پیش دبستانی و مدارس استثانی شهری و روستایی خواجه مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق روستایی مدارس روستایی بخش سیه رود(شهرستان جلفا) به جز مدارس روستای ایری سفلی

گزارش فارس حاکی است، فردا کلاس‌‌های دانشگاه آزاد ورزقان و کلیبر صبح و بعد از ظهر تعطیل است.

مدارس برخی مناطق کوهستانی گیلان فردا تعطیل است

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان مدارس برخی مناطق کوهستانی این استان در رحمت‌آباد بلوکات رودبار، دیلمان و املش را فردا تعطیل اعلام کرد.

مهدی حاجتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تعطیلی برخی مدارس گیلان اظهار کرد: به دنبال ادامه بارش برف در مناطق روستایی رحمت‌آباد بلوکات، دیلمان و املش فردا تعطیل است. وی افزود: عوامل اجرایی و مدیران فردا برای برف‌روبی در مدارس حضور می‌یابند.

به گفته مدیر کل آموزش و پرورش گیلان در نوبت عصر امروز برخی مدارس استان به دلیل بارش برف تعطیل شده بود.

 

تعطیلی مدارس کرمانشاه:

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه شنبه شب در اطلاعیه ای اعلام کرد: فقط مدارس ابتدایی نوبت صبح شهرهای پاوه و باینگان فردا (یکشنبه ۳ اسفند ۹۳)  تعطیل است و مدارس متوسطه اول و دوم این شهرها نیز با دو ساعت تاخیر شروع می شود. خبرگزاری ایرنا

تعطیلی مدرسه و دانشگاه ارومیه:

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، مدارس برخی شهرهای آذربایجان غربی براثر بارش برف و یخبندان تعطیل شد. در این راستا تمام مدارس مناطق انزل، سیلوانا، صومای برادوست و بخش کوهسار سلماس فردا یکشنبه ۳ اسفند ۹۳ تعطیل شده است. بارش برف و کولاک در بسیاری شهرهای آذربایجان غربی در دو روز گذشته مدارس برخی شهرهای این استان را به تعطیلی کشانده است.

خبر جدیدتر:

فرماندار چالدران گفت: فعالیت مدارس ابتدایی چالدران فردا با ۲ ساعت تاخیر آغاز می‌شود. – See more

 

 

وضعیت هوای کشور در روز یکشنبه ۳ اسفند و دوشنبه ۴ اسفند:

 فعالیت سامانه بارشی از امشب تا دوشنبه در بیشتر استانهای کشور ادامه دارد ولی بیشینه فعالیت آن در نیمه شرقی و برخی مناطق جنوب کشور بوده و موجب بارش باران و در مناطق کوهستانی می شود.
فردا بارش برف و باران دراستان های چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، اردبیل، گلستان، خراسان رضوی و خراسان شمالی و بارش باران در استانهای خوزستان، فارس، ایلام، جنوب کرمان، بوشهر، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی رخ خواهد داد.

 

با ما همراه باشید