هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

دانلود کلیپ جنجالی برخورد فیزیکی بهرام افشارزاده با یک خبرنگار+عکس

دانلود کلیپ جنجالی برخورد فیزیکی بهرام افشارزاده با یک خبرنگار+عکس

کلیپ برخورد فیزیکی و به عبارتی شوخی دستی جنجالی مدیر عامل استقلالی ها با یک خبرنگار نه تنها در رسانه های ایران بلکه در چند سایت و شبکه مهم ورزشی دنیا هم بازتاب یافته است.

فیلمی که در آن بهرام افشار زاده، مدیر عامل باشگاه استقلال با تکذیب یک خبر، به صورت فیزیکی با خبرنگار نزدیکش، برخورد می کند، ابعاد تازه ای پیدا کرده است. چند ساعت پس از انتشار این فیلم توسط باشگاه خبرنگاران جوان، حالا رسانه های خارجی هم به پخش آن، روی خوشی نشان داده اند.

خودتان ببینید:


دانلود کلیپ برخورد فیزیکی بهرام افشار زاده با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

 

گزارش جدید:

شوخی ساده بهرام افشارزاده با گزارشگر باشگاه خبرنگاران جوان تا رسانه های معتبری چون دیلی میرر و ریپورت بلیچر هم بازتاب داشت. البته سوء تعبیر این رسانه ها از اقدام مدیر استقلال باعث شد تا بسیاری فکر کنند مدیر استقلال این گزارشگر تلویزیونی را ضرب و شتم کرده است. مهدی علی مرادی گزارشگر باشگاه خبرنگاران درباره آن اتفاق به خبرآنلاین می گوید:«من خودم هم اصلا در جریان نبودم. همکارانم فیلم را روی سایت باشگاه گذاشته بودند و یک دفعه بازتاب عجیبی داشت. ما تعمدی در انتشار فیلم نداشتیم. این یک شوخی ساده بود. حاج آقا افشارزاده قبلا هم گاهی شوخی می کرد و سعی می کرد این طوری میزان آمادگی بدنی مان را بسنجد. ماشالله مدیر استقلال ورزشکار حرفه ای است و دستان قدرتمندی دارند. بعد از این اتفاقات ایشان با من تماس گرفت و حالم را پرسید. من هم تاکید کردم که همه ماجرا یک شوخی ساده بوده است. »